1 člověk online
mail bures@bures-instalace.cz adresa Slatina n. Úpou 241
Automatický kotel české produkce- Benekov K

Automatický kotel české produkce- Benekov K

Editace - 04.10.2017

Automatický kotel na spalování pelet. Obsahuje automatické zapalování, díky unikátní kontrukci hořáku je umožněno spalování pelet horší kvality.

Solární kolektory Profisolar

Solární kolektory Profisolar

Pro aplikace / projekty, kde je požadavek na využití funkčního přitápění jsme se po zvážení situace na českém trhu v oblasti slunečních kolektorů rozhodli přistoupit k montážím, servisu slunečních koletorů Profisolar.

Špičkové solární kolektory

PROFISolar s.r.o. – exkluzivní dovozce solárních vakuových trubicových kolektorů SUNTASK® pro Českou a Slovenskou republiku.

S potěšením Vám mohu oznámit získání certifikátu pro montáž, servis špičkových kolektorů Profisolar. Pokud zvažujete pro f-ci vytápění Vašich nemovistostí využít dopadající sluneční záření co nejefektivněji, poté jsou tyto kolektory pro Vás ideálním řešením.

  • Cenově jsou sluneční kolektory dodávané firmou Profisolar srovnatelné s konkurečními kolektory na Českém trhu ve stejné technologické úrovni, ale z hlediska parametrů jsou tyto kolektory v úplně jiné technologické dimenzi.
Solární kolektory Profisolar

Solární kolektory Profisolar

Pro více informací o solárních kolektorech navštivte internetové stránky výhradního zástupce v ČR - firmu PROFISOLAR s.r.o. Především upozorňuji na Online aplikace na těchto stránkách.
Pro nezávaznou cenovou nabídku těchto kolektroů nás neváhejte kontaktovat.

Technický list solárních kolektorů Profisolar

Technický list solárních kolektorů ProfisolarNovinky:

Solární regulace

Solární regulace

Editace - 06.10.2013

Solární regulace je důležitý prvek, který zásadním způsobem ovlivňuje energetickou ziskovost soustavy. Tyto prvky slouží k vyhodnocení požadovaných teplot jednotlivých spotřebičů, spotřebiče (AKU nádoba, zásobník TV, topný okruh, bazénový okruh,...) a dle aktuální teploty na kolektoru, případně dle čidla oslunění / předpovědi počasí se reguluje funkce celé soustavy. Při nedostatečném osvitu je spínána bivalence v podobě elektro patrony, elektro kotle, plynového kotle, automatického kotle, tepelného čerpadla.


* Váš dotaz

* Váš e-mail

* Vaše bydliště (orientačně)

* Odeslat dotaz