1 člověk online
mail bures@bures-instalace.cz adresa Slatina n. Úpou 241
Krkonošský veletr Trutnov 2018- 27, 28.4.2018

Krkonošský veletr Trutnov 2018- 27, 28.4.2018

Editace - 29.04.2018

V termínu 27- 28.4.2018 se budeme účastnit výstavy v Trutnově. Vystavovat budeme kotel fi. Benekov a tepelné čerpadlo fi Hotjet. Přijdťe na výstavu a soutěžte s námi o dárek v hodnotě 3000,-kč.

Nacházíte se zde: Bureš-instalace » Ohřívače vody » Ochsner

Poslední soubory ke stažení:

Ohřívač vody s integrovaným tepelným čerpadlem OCHSNER

Ohřívač vody s integrovaným tepelným čerpadlem OCHSNER

Ohřívač vody Ochsner s integrovaným tepelným čerpadlem nasává vnitřní vzduch v domě (sklepě nebo technologické místnosti), odebírá z něj tepelnou energii potřebnou k ohřevu teplé vody a vyfukuje ochlazený vzduch (přibližně o 3 – 5 °C). Ochlazený vzduch produkovaný tepelným čerpadlem může být využitý buď přímo v místnosti, kde je tepelné čerpadlo umístěno, nebo může být veden vzduchotechnickým potrubím do vedlejších skladových prostor, které nejen ochlazuje, ale také vysušuje a zabraňuje tvorbě škodlivých plísní.

  • Jedná se o technicky kvalitní produkt, využívající potenciál nejlepších tepelných čerpadel firmy Ochsner.
  • Nabízíme pouze v rámci kompletní dodávky na základě předchozí prohlídky stavby.

Nabídka ohřívačů vody s integrovaným tepelným čerpadlem OCHSNER

OCHSNER Europa 303 DKL

OCHSNER Europa 303 DKL
Tepelné čerpadlo - vzduch/odpadový vzduch s 300 l zásobníkem pro přípravu TUV, chlazení komory, odvlhčení sklepních prostorů.

OCHSNER Europa Mini IWP

OCHSNER Europa Mini IWP
Tepelné čerpadlo - vzduch/odpadový vzduch s 500 l externím zásobníkem pro přípravu TÚV, chlazení prostoru a komory, odvlhčení sklepních prostorů, kombinace původních kotlů, peletových kotlů nebo solárních systémů.

OCHSNER Europa Mini EWP

OCHSNER Europa Mini EWP
Tepelné čerpadlo se zemním kolektorem pro externí 500 l zásobník pro přípravu TÚV také při nízkých venkovních teplotách, dodatočné vytápění přes zásobník vytápěné vody, energetické vytápění pasivního domu, kombinace původních kotlů, peletových kotlů nebo solárních systémů.Novinky:

Technická data ohřívačů vody Ochsner

Technická data ohřívačů vody Ochsner

Editace - 22.02.2014

Špičková technologie v exkluzivním designu v propojení s technikou budoucnosti ohřívá hospodárně TV každou minutu, každý denní i noční čas. To všechno z obnovitelných zdrojů za každého počasí. Prostudujte si technické specifikace Ochsner ještě dnes!


* Váš dotaz

* Váš e-mail

* Vaše bydliště (orientačně)

* Odeslat dotaz