3 lidi online
mail bures@bures-instalace.cz adresa Slatina n. Úpou 241
Krkonošský veletr Trutnov 2018- 27, 28.4.2018

Krkonošský veletr Trutnov 2018- 27, 28.4.2018

Editace - 29.04.2018

V termínu 27- 28.4.2018 se budeme účastnit výstavy v Trutnově. Vystavovat budeme kotel fi. Benekov a tepelné čerpadlo fi Hotjet. Přijdťe na výstavu a soutěžte s námi o dárek v hodnotě 3000,-kč.

Nabídka automatických kotlů Elektromet

Nabídka automatických kotlů Elektromet

Editace - 30.04.2012

Automatické kotle Elektromet jsou nejen díky své lákavé ceně, ale také díky kvalitě, která je podpořena více než 40ti letou historií firmy, stále více oblíbené. Prohlédněte si aktuální nabídku automatických kotlů Elektromet.

Automatické kotle na tuhá paliva se zásobníkem EKO-KWPns, uhlí ořech2, emisní třída č.4

  • Automatický kotel EKO-KWP MULTI DUÁL PREMIUM 2014 na uhlí 5-25mm, emisní třída č.4
Elektromet EKO-KWP MULTI DUÁL PREMIUM 2014

Automatický kotel EKO KWP DUAL MULTI PREMIUM na uhlí ořech Nově zařazen do programu na podporu výměny kotlů Státního Fondu Životního Prostředí České Republiky.
Kotlíková dotace 60.000,-KČ

  • Automatický kotel na 7 druhů paliv EKO KWP 25 MULTI. Emisní třída č.4
Automatický kotel na 7 druhů paliv EKO KWP 25 MULTI. Emisní třída č.4

Automatický kotel EKO-KWP 25 MULTI SVT 6200. Nově zařazen do programu na podporu výměny kotlů Státního Fondu Životního Prostředí České Republiky.
Automatické kotle EKO-KWP 25 Multi jsou konstruovány pro vodní centrální vytápění rodinných, bytových a nebytových domů, menších středisek, dílen v otevřeném i uzavřeném systému. Všechny automatické kotle jsou vyráběny s odpovídajícími podmínkami bezpečnosti v souladu s požadavky příslušných norem 303-5. Automatický kotel EKO-KWP 25 Multi má novou kompaktní konstrukci, unikátní spalovací retortu a nový bezpečnostní systém proti prohoření do zásobníku.

  • Automatický kotel EKO KWP PREMIUM 2014, emisní třída č.4
Automatický kotel EKO KWP PREMIUM 2014, emisní třída č.4

Automatický kotel na uhlí ořech 2. Nově zařazen do programu na podporu výměny kotlů Státního Fondu Životního Prostředí České Republiky.
Kotlíková dotace 60.000,-KČ. Automatické kotle jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jsou osazeny spolehlivou elektronikou zajišťující dlouhou životnost a maximální topný výkon. Zásobník automatického kotle zajišťuje přísun paliva v topné sezóně až na 5-7 dní provozu. Na začátku topné sezóny dojde k zapálení kotle a následně uživatel jen přisypává uhlí a vyprazdňuje popelník. Uhlí vhodné pro tento druh kotle se běžně prodává na našem trhu již za ceny od 250 Kč/q! Elektronika se stará o zajištění optimální teploty topné vody tak, jak ji naprogramoval uživatel. Systém je propojen s pokojovým termostatem a zajišťuje komfort jako u elektrického či plynového vytápění.

  • Automatický kotel na tuhá paliva se zásobníkem EKO-KWPR, uhlí/ kusové dříví 40cm
Automatický kotel na tuhá paliva se zásobníkem EKO-KWPR, uhlí/ kusové dříví 40cm.

Automatické kotle na tuhá paliva jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jsou osazen spolehlivou elektronikou zajišťující dlouhou životnost a maximální topný výkon. Zásobník na uhlí (černé i hnědé) frakce 5-21 mm zajišťuje přísun paliva v topné sezóně na až 5 dní provozu. Na začátku topné sezóny dojde k zapálení automatického kotle na tuhá paliva a následně uživatel jen přisypává uhlí a vyprazdňuje popelník. Uhlí vhodné pro tento druh kotle se běžně prodává na našem trhu již za ceny od 250 Kč/q! Kusové dříví musí být proschlé s maximální délkou 40 cm. Dále je pak možné přikládat i kusovým uhlím větších frakcí.
Emisní parametry kotle vyhovují normě ČSN 303-5, emisní třída 3. Elektronika se stará o zajištění optimální teploty topné vody tak, jak ji naprogramoval uživatel. Systém je propojen s pokojovým termostatem a zajišťuje komfort jako u elektrického či plynového vytápění. Plně programovat lze nejen režim denních hodin, ale také týdenních cyklů.
Automatické kotle na tuhá paliva dosahují vynikajících parametrů účinnosti spalování, což je zřejmé i z toho, že z komínu nestoupají oblaka hnědého kouře. Automatické dávkování drobných kusů uhlí a ventilátor přivádějící vzduch do výhně se starají o dokonalé prohoření každého kusu paliva. Topení se tak stává nejen ekonomické, ale i ekologické.

  • Automatický kotel na uhlí, biomasu a kusové dříví, emisní třída č.4
Automatický kotel na uhlí, biomasu a kusové dříví, emisní třída č.4

DUÁLNÍ digitální plně automatické kotel EKO-DUAL MULTI na tuhá paliva se zásobníkem, a možností ručního přikládání kusového dříví do příkládací komory s vodním roštem. Kotel umožňuje spalovat jak uhlí a biomasu tak i zároveň kusové dříví.
Automatické kotle na uhlí a biomasu jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jsou osazeny nadstandartní elektronikou. Řídící jednotka je již přednastavena programy ke spalování různých paliv zajišťující dlouhou životnost a maximální topný výkon. Zásobník na uhlí a biomasu (dřevěné, slunečnicové, hrách, obilí, atd.) frakce 20-40 mm zajišťuje přísun paliva v topné sezóně na až 5 dní provozu.
Na začátku topné sezóny dojde k zapálení automatického kotle na tuhá paliva a následně uživatel jen přisypává palivo a vyprazdňuje popelník. Kusové dříví musí být proschlé s maximální délkou 40 cm. Dále je pak možné přikládat i kusovým uhlím větších frakcí na vodní roštu kotle. Emisní parametry kotle vyhovují normě ČSN 303-5/2014, emisní třída 4.

  • EKO PE 20 VOLT, Automatický kotel na pelety s generátorem 220V
EKO PE 20 VOLT, Automatický kotel na pelety s generátorem 220V

Automatický kotel na pelety s generátorem elektrického proudu. Dostupný od Ledna 2015. Moderní konstrukce plně automatického kotle na pelety zajišťuje díky jedinečnému uspořádání vnitřních výměníků maximální učinnost. Řada bezpečnostních systémů se stará o plynulý provoz automatického kotle na pelety.
Plně programovatelná jednotka a možnost propojení s pokojovým termostatem Vám zajistí maximální pohodlí, optimální teplotu a minimální spotřebu paliva a elektrické energie. Kotel na pelety je osazen nejmodernějším generátorem na výrobu elektrické energie 220V.

Automatické kotle na pelety EKO-PE a EKO-PEd emisní třída č.5

  • Automatický kotel EKO PE 20 DUÁL na pelety a kusové dříví emisní třída č.5
Automatický kotel EKO PE 20 DUÁL na pelety a kusové dříví emisní třída č.5

Dostupné výkony 20 a 35 KW.
Moderní konstrukce plně automatických kotlů na pelety a kusové dříví zajišťuje díky jedinečnému uspořádání vnitřních výměníků maximální učinnost. Řada bezpečnostních systémů se stará o plynulý provoz automatického kotle na pelety. Plně programovatelná jednotka a možnost propojení s pokojovým termostatem Vám zajistí maximální pohodlí, optimální teplotu a minimální spokojenost. Kotel je osazen řídící jednontkou ESTYMA. Spalování kusového dříví dochází na litinovém roštu kotle, který je vsazen uvnitř již při zakoupení.


Související články:

Automatický kotel české produkce- Benekov K

Automatický kotel české produkce- Benekov K

Editace - 04.10.2017

Automatický kotel na spalování pelet. Obsahuje automatické zapalování, díky unikátní kontrukci hořáku je umožněno spalování pelet horší kvality.

Benekov B20

Benekov B20

Editace - 08.04.2017

Automatický kotel Benekov B20 - novinka na trhu. Výkon 19kW, účinnost až 94%, zásobník 280l, 4. Třída, příkon pouhých 33W.

Benekov C37, C57

Benekov C37, C57

Editace - 27.01.2017

Nové modely kotlů BENEKOV C37 (jmenovitý výkon 35 kW) a BENEKOV C57 (jmenovitý výkon 49 kW).** Oba modely jsou certifikovány samostatně pro spalování dřevních pelet a hnědého uhlí ořech 2. U obou paliv kotle splňují parametry Ekodesignu. Využité řídící jednotky u kotlů jsou Climatix PREMIUM nebo Climatix EXCLUSIVE.

Benekov- Ceník 2017

Benekov- Ceník 2017

Editace - 27.01.2017

Cenik Benekov platný k 27.01.2017 ke stžení

Kotlíkový expert- návrh, instalace, servis tepelné techniky. 17 let na trhu. Kotlíkové dotace 2016

Kotlíkový expert- návrh, instalace, servis tepelné techniky. 17 let na trhu. Kotlíkové dotace 2016

Editace - 23.01.2017

Kompletní dodávky v oboru tepelné techniky od návrhu, instalace, servisu, prodloužené záruky. Dále taká zajišťujeme vyřízení kotlíkových dotací - praxe ve vyřizování.

Benekov C17 - certifikace na uhlí v Ekodesignu

Benekov C17 - certifikace na uhlí v Ekodesignu

Editace - 23.01.2017

Benekov C17 je certifikován v Ekodesignu při spalování uhlí 100%.

Ekoscroll- Alfa- provedení 2017

Ekoscroll- Alfa- provedení 2017

Editace - 05.01.2017

Automatické kotle Ekoscroll - provedení 2017


* Váš dotaz

* Váš e-mail

* Vaše bydliště (orientačně)

* Odeslat dotaz