4 lidi online
mail bures@bures-instalace.cz adresa Slatina n. Úpou 241
Krkonošský veletr Trutnov 2018- 27, 28.4.2018

Krkonošský veletr Trutnov 2018- 27, 28.4.2018

Editace - 29.04.2018

V termínu 27- 28.4.2018 se budeme účastnit výstavy v Trutnově. Vystavovat budeme kotel fi. Benekov a tepelné čerpadlo fi Hotjet. Přijdťe na výstavu a soutěžte s námi o dárek v hodnotě 3000,-kč.

Poslední soubory ke stažení:

Automatické kotle Attack

Automatické kotle Attack

Společnost Attack s.r.o. je největší slovenský výrobce tepelné techniky. S výrobou začal v r. 1995 a dnes vyrábí nejen kvalitní automatické kotle.

Kombinované kotle Attack

ATTACK WOOD&PELLET

Inovativní ekologický kombinovaný kotel ATTACK WOOD & PELLET je schopen spalovat několik druhů paliv, především měkké a tvrdé dřevo, brikety a peletky. Kotel je vhodný na vytápění rodinných domů, chatek, malých provozů, dílen a podobných objektů.

Kotel je vybaven odtahovým ventilátorem a horizontálním odvodem spalin z nakládací komory, který při otevření dvířek odvede kouř do komína, čímž se zajišťuje čisté a bezprašné prostředí v kotelně. Zatápění v kotli je zjednodušeno pomocí středních dvířek. Stačí komoru naložit do plna a zapálit prostor při středních dvířkách – zatopení může být hotové už do 10 min bez jakéhokoli kouře. Vysokou preciznost procesu spalování zajišťuje moderní elektronika vybavená Lambda sondou, schopna regulovat výkon kotle a nastavit množství užitečných parametrů.

Proces spalování pelet zabezpečuje hořák vyrobený z nejkvalitnější dostupné žáruvzdorné oceli na trhu. Jeho provoz je plně automatický. Těleso kotle je svařeno z vysoce kvalitní kotlové oceli tloušťky 6 mm což zaručuje jeho dlouhou životnost. Materiál žárobetonových tvarovek je z vysoce kvalitního žárobetonu zpevněného žáruvzdornou výztuží. Navíc, nejnamáhanější tryska je opatřena speciální žárolitinou, která nepodléhá opotřebení jako žárobetony a tím prodlužuje celkovou životnost kotle. Elektronika dokáže poskytnout i měsíční záznam provozních informací.

Kotel je vybaven integrovaným dochlazovacím okruhem, který se napojuje na vodovodní rozvod a v případě přehřátí kotle zajistí jeho bezpečné ochlazení. Dalším důležitým prvkem bezpečnosti je havarijní termostat, který v případě přehřátí odstaví přívod elektrické energie do všech elektrických prvků kotle, kromě čerpadla, aby mohlo ke zchlazení kotle dojít co nejrychleji. Proti zpětnému zahoření hořáku je kotel chráněn dvojnásobně, a to velmi účinným turniketovým podavačem, který mechanicky odděluje palivo od hořáku a samozhášecí hadicí.

Kotel dosahuje mimořádně vysokou účinnost přesahující 90,5 % u dřeva a 90,4 % při spalování pelet i díky vertikálnímu trubkovému výměníku s nadstandardní teplosměnnou plochou a speciálními turbulátory, které jsou poháněny automaticky. Takto se zajistí deklarovaná účinnost v celé době životnosti kotle.

ATTACK WOOD&PELLET

ATTACK WOOD&PELLET

ATTACK FD AUTOMAT

Univerzální litinový kotel na uhlí a ekohrášek. Litinový teplovodní kotel ATTACK FD AUTOMAT je moderní zdroj tepla s novou konstrukcí litinového výměníku s vysokou účinností. Předepsaným palivem kotle jsou černé uhlí (až do velikosti oříšku) a hnědé uhlí (až do velikosti ořech 2).

Skládá se z litinového tělesa, které zaručuje dlouhou životnost, je vybaven litinovým retortovým hořákem včetně šnekového podavače. Kvalitní litina zaručuje dlouhou životnost kotle a tím i minimální náklady na jeho dlouholetý provoz.

Kotel je vybaven regulátorem se způsobem regulace otáček ventilátoru zPID, který řídí výkon kotle nejen podle teploty vody v kotli, ale i podle spalin, což zrychluje reakci regulace a zvyšuje stabilitu spalování. V tomto typu regulátorů je výkon ventilátoru vypočten na základě poměru teploty kotle a teploty spalin měřené na výstupu z kotle. Výsledkem takového řízení je optimální spalování, nízká spotřeba paliva, nízké emise a delší životnost výměníku. Regulátor s vlastní diagnostikou poruch dokáže také ovládat dvě čerpadla (ÚT + doplňkové), je možné k němu připojit pokojový regulátor a pomocí doplňkových modulů dokáže řídit dva směšovací ventily. K ovládání regulátoru slouží multifunkční tlačítko, které umožňuje jednoduché a intuitivní nastavení potřebných parametrů na velkém a přehledném LCD displeji.

Plně automatické spalování zabezpečuje moderní řídící elektronika, která poskytuje uživateli vysoký komfort. Bezpečný provoz kotle zabezpečuje více prvků jako havarijní termostat proti přehřátí kotle nebo snímač teploty v podavači paliva (proti zpětnému zahoření paliva v zásobníku). Díky trojici velkých dvířek je možná jednoduchá a nenáročná údržba kotle. Ve spodní části kotle pod retortovým hořákem se nachází popelník, který je možné v případě potřeby kdykoli snadno vyprázdnit. Také zásobník a podavač mají své čistící a kontrolní otvory, které jsou snadno přístupné a použitelné v případě potřeby změny paliva nebo jiného potřebného úkonu.

ATTACK FD AUTOMAT

ATTACK FD AUTOMAT

ATTACK FD BIOHEAT a ATTACK FD PELLET

Litinové kotle na pevná paliva. Litinové teplovodní kotle na pevná paliva a pelety ATTACK FD BIOHEAT a ATTACK FD PELLET jsou moderním zdrojem tepla s novou konstrukcí litinového výměníku kde předepsaným palivem je černé uhlí, koks nebo dřevo a při zabudování nerezového hořáku na dřevní pelety vzniká jednoduchý kombinovaný kotel na pevná paliva a peletky. Kotel je určen pro vytápění bytů a rodinných domů.

ATTACK FD PELLET je moderní zdroj tepla s novou konstrukcí litinového výměníku kde předepsaným palivem je černé uhlí, koks nebo dřevo. Při zabudování plně automatického nerezového hořáku na dřevní pelety s možností nastavení výkonu v rozsahu 8–30 kW s automatickým čištěním roštu, automatickým startem a ukončením procesu hoření do litinového tělesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotel na pevné palivo a pelety. Kotel je určen k vytápění bytů a rodinných domů. Účinnost kotle dosahuje 87%. Vysoký komfort přestavuje automatické čištění roštu nastavitelné v závislosti na kvalitě použitých pelet.

ATTACK FD BIOHEAT s novou konstrukcí litinového výměníku kde předepsaným palivem je černé uhlí, koks nebo dřevo. Při zabudování nerezového hořáku BIOHEAT na dřevní pelety s možností nastavení výkonu v rozsahu 6 – 25 kW s jednoduchým čištěním roštu. Účinnost kotle při jmenovitém výkonu dosahuje 87%. Kruhová spalovací komora zajišťuje nízké provozní emise a vysokou účinnost spalování s jednoduchým čištěním roštu.

ATTACK FD AUTOMAT pracuje pouze v plně automatickém režimu dodávky paliva do hořáku pomocí šnekového podavače ze zásobníku. Zásobník paliva o objemu 290 l zajišťuje dlouhý provoz kotle bez nutnosti zásahu – při jmenovitém výkonu s předepsanými palivy může být doba provozu až 30 hodin. Ve spodní části kotle se nachází popelník, který lze jednoduše vyprázdnit.

Automatické kotle Attack

ATTACK FD PELLET

ATTACK FD PELLET

ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUS

Kotle ATTACK PELLET 30 Automatic Plus s regulovaným výkonem 8–30 kW jsou určené k vytápění rodinných domů a průmyslových objektů. Kotel je taktéž možné vybavit elektrickým vytápěcím tělesem o výkonech 2,4–6 kW, které je vybavené vlastním provozním i havarijním termostatem.

Základem kotle je vodou chlazené kotlové těleso, jehož svařenec je zhotovený z plechů ze speciální kotlové oceli o tloušťce 4 až 6 mm, což kotli zaručuje dlouhou životnost. Výměník je trubkový, s turbulátory, které zlepšují přenos tepla do topné vody a současně jsou využívané na čištění výměníku, čímž zajišťují jeho rovnoměrnou účinnost.

Hoření probíhá v nerezovém hořáku určeném na spalování (dřevních pelet). Palivo je zapálené automaticky pomocí elektrické spirály zabudované v hořáku. Optimální podmínky hoření a regulace výkonu jsou řešeny elektronicky ovládanou dodávkou paliva a přívodu vzduchu v závislosti na uživatelem nastavených požadovaných parametrech vytápění a přípravy teplé užitkové vody. Konstrukce hořáku, spalovací komory a výměníku zaručují optimální hoření všech spalitelných složek. Těleso kotle je izolované minerální vlnou, design dotváří opláštění s povrchovou úpravou realizovanou práškovou technologií.

Kotel je vybaven automatickým čištěním trubkového výměníku kotle v intervalech shodných s automatickým odvodem popele do výnosného kontejneru.

ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUS

ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUSNovinky:

Ceník kotlů Attack

Ceník kotlů Attack

Editace - 28.02.2016

Ceník tepelné techniky Attack pro rok 2016


* Váš dotaz

* Váš e-mail

* Vaše bydliště (orientačně)

* Odeslat dotaz